Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalPodłogarnia | Podłogi Olsztyn | Panele | Drzwipl
Share Print Download PDF
Contact person
Sebastian Nowak
sklepmeblowyonlinemebelpunkt@gmail.com
https://podlogarnia.pl/

Język komunikacji:


Description of the contract

Podłogarnia to Lider sprzedaży i montażu drzwi i podłóg w Olsztynie. Posiadamy najlepszy team monterów. Montujemy w krótkim czasie najlepsze wykładziny w mieście. Oferujemy szeroką paletę podłóg. W naszym sklepie znajdziesz podłogi o różnym wzorze, jak i kolorystyce. Posiadamy podłogi wykonane z najwyższej jakości materiałów.
Naszą misją jest aranżacja mieszkań naszych klientów w podłogi o najwyższej jakości. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą drzwi, jak i ich montażem.
Naszą pasją są podłogi, możemy ją realizować w 100% w naszej firmie. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz odpowiednią wykładzinę dla swojego domu. Nasz dział obsługi profesjonalnie dobierze odpowiedni rodzaj podłogi do Twojego pomieszczenia.
Dołącz do elitarnego grona zadowolonych klientów i wyposaż swoje mieszkanie w nowoczesnym stylu. Produkty sprzedawane przez nas są od renomowanych producentów. W dodatku posiadają liczne atesty i certyfikaty. Są odporne na różne szkodliwe czynniki, są przystosowane na długoletnią bezawaryjną eksploatację. Wpisując w wyszukiwarkę frazę podłogi Olsztyn, znajdziecie Podłogarnię, na górnej części wyszukiwarki. Skorzystaj z usług lidera podłóg z Olsztyna już dzis.


CPV


  • Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products
Offer type
Sell
Countries
Poland
Time limit for receipt of offers
21.03.2022
Valid from
22.09.2021
Industries
Drzwi i okna, Meble, Wyposażenie wnętrz,
Purchasers from abroad
NO