Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWspółpraca z sektorem farmaceutycznym

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Hajłasz | 2017-07-25 13:26:48
farmacja, fabryka leków, inwestycja, polska agencja inwestycji i handlu, zagraniczne biuro handlowe,

Po sukcesie podpisania memorandum z Parkiem Przemysłowym Long Hau, pracownicy Zagranicznego Biura Handlowego w Ho Chi Minh City zostali zaproszeni do współpracy z jedną z największych firm farmaceutycznych w Wietnamie. Korporacja Dong Nam Pharma, posiadająca sześć fabryk produktów farmaceutycznych oraz suplementów diety, importując składniki z Francji, Japonii, USA, Chin i innych krajów świata.


Kierownik Biura PAIH w Wietnamie Piotr Harasimowicz po uroczystym spotkaniu, wraz z prezesem Dong Nam Pharma. Na zdjęciu również synowie prezesa, dyrektorzy fabryk oraz Krzysztof Hajłasz, pracownik ZBH.

W początkowym, uroczystym spotkaniu uczestniczył prezes korporacji Loc Tan Vo oraz dyrektor Orient Pharmaceutical, jednej z podległych fabryk, Duy Quan Vo. Zarząd korporacji, przekazując opiekę nad fabrykami w ręce młodej generacji wykształconych w USA dyrektorów, kładzie duży nacisk na znalezienie partnera otwierającego rynek europejski. Współpraca z PAIH daje możliwość polskim firmom stać się właśnie takim partnerem. Poprzez wspólną inwestycję w Wietnamie, nastąpiłaby wymiana wiedzy oraz doświadczeń otwierająca stronie polskiej rynek południowej Azji, a stronie wietnamskiej drzwi do Europy.


Pracownicy ZBH zwiedzają dział R&D fabryki.

Po spotkaniu i krótkiej sesji zdjęciowej, pracownicy PAIH zostali oprowadzeni po fabrykach mieszczących się na terenie Parku Przemysłowego Dong Nam. Zwiedzono dział R&D, dział produkcji antybiotyków, leków ziołowych i ogólnych. W przyszłym roku korporacja Dong Nam Pharma planuje również otworzyć dział produkcji kosmetyków. Wysokie standardy oraz profesjonalizm pracowników sprawiły, że Dong Nam Pharma było pierwszą firmą w Wietnamie która otrzymała certyfikat GMP (Good Manufacturing Practices) od Światowej Organizacji Zdrowia.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Zestawy do układania fryzur męskich

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo specjalnie przygotowane zestawy do układania męskich fryz...
Polska - CZERWIONKA-LESZCZYNY 2021-04-18 Dodał: Dawid Perz Kosmetyki Zobacz ofertę

Szampony do włosów

Oferujemy szampony do włosów dla mężczyzn najlepszych marek Polskich i zagranicznych. W naszym as...
Polska - CZERWIONKA-LESZCZYNY 2021-04-17 Dodał: Dawid Perz Kosmetyki Zobacz ofertę

Pudry do włosów

W naszej ofercie znajdą Państwo pudry do włosów w wielu rodzajach. Pudry to kosmetyki nowatorskie...
Polska - CZERWIONKA-LESZCZYNY 2021-04-17 Dodał: Dawid Perz Kosmetyki Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert