Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie z BIFA – Binh Duong Furniture Association

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Hajłasz | 2017-08-03 11:25:42
wietnam, meble, paih, binh duong furniture association

Dzięki współpracy PAIH z BIFA polscy przedsiębiorcy z sektora meblarskiego mogą dowiedzieć się o możliwościach na rynku, spotkać się z potencjalnymi partnerami oraz uzyskać najświeższe informacje o możliwościach inwestycyjnych.

Wietnam jest jednym z najbardziej dynamicznych krajów pod względem wzrostu produkcji mebli. Kraj ugruntował swoją pozycję nie tylko w odniesieniu do wyników lokalnych firm, ale także jako atrakcyjna opcja produkcji dla firm zagranicznych. Kraj ten jest drugim co do wielkości eksporterem mebli w Azji i Pacyfiku i piątym na świecie, o wartości ponad 7 mld USD w 2016 roku.

cyjnych.


Eksport mebli z Wietnamu, 2006-2016. US$ million (www.worldfurnitureonline.com)

Wietnamski system produkcji mebli jest bardzo elastyczny, początkowo oparty na produkcji mebli ogrodowych ale w ostatnich latach skoncentrowany również na meblach zewnętrznych.
Obecnie przemysł meblarski w Wietnamie obejmuje około 1500 eksporterów, około 450 to firmy z sektora FDI (bezpośrednie inwestycje zagraniczne), które stanowią ponad 45% eksportu mebli.

BIFA (Binh Duong Furniture Association) to instytucja zrzeszająca producentów mebli odpowiedzialnych za ponad 50% eksportu mebli z Wietnamu. Poprzez dobrze zorganizowaną reprezentację swoich członków oraz pomoc w organizowaniu spotkań B2B, misji gospodarczych i eventów, BIFA cieszy się dobrą reputacją i uznaniem wśród firm lokalnych i zagranicznych.

Dzięki współpracy PAIH z BIFA polscy przedsiębiorcy z sektora meblarskiego mogą dowiedzieć się o możliwościach na rynku, spotkać się z potencjalnymi partnerami oraz uzyskać najświeższe informacje o możliwościach inwestycyjnych.


Pracownicy ZBH PAIH Wietnam Piotr Harasimowicz i Krzysztof Hajłasz, Paul Tonkes z Corporacji Becamex, oraz przes BIFA Luu Phuoc Loc.
Pliki do pobrania

EVBN-2016-Home-Decor-Furniture-Report-Final-2016
pdf | 3.83 MB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Skaj pikowany tapicerski

Skaj pikowany to jeden z najczęściej wybieranych materiałów tapicerskich. Tkaniny pikowane zrewol...
Polska - Nowa Sól 2019-05-16 Dodał: Mariusz Giwierski Meble, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Maski przemysłowe filtrujące FFP2

Mam do zaoferowania maski Polskiego producenta. Minimalna ilość zakupu - 1000 szt. Cena: 3....
Polska - Piszczac 2020-12-04 Dodał: Piotr Omelańczuk Budownictwo, Budownictwo i architektura, Produkcja mebli, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Narzędzia mechaniczne Zobacz ofertę

WIndy

Global Lift Polska Sp. z o.o działa od 1999 roku. Dostarcza dźwigi elektryczne, hydrauliczne, MRL...
Polska - WARSZAWA 2020-11-16 Dodał: Magdalena Taras Zdrowie i medycyna, Handel, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert