Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZBH Wietnam uczestniczy w Światowym Forum Ekonomicznym

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Hajłasz | 2018-09-13 13:06:29
wietnam, world economic forum, wef, swiatowe forum ekonomiczne, paih, piotr harasimowicz

Kierownik ZBH PAIH w Wietnamie bierze udział w Światowym Forum Ekonomicznym w Hanoi. Tematyka forum to „ASEAN 4.0: Przedsiębiorczość i czwarta rewolucja przemysłowa”. Dzięki spotkaniom z wieloma dygnitarzami i biznesmenami Wietnamu i innych krajów, w tym Komitetem Ludowym Hanoi oraz CEO Vietjetu, ZBH otwiera kolejne drzwi polskim przedsiębiorcom.

Wydarzenie, które trwa trzy dni, przyciągnęło ponad 1000 osób, w tym sześciu prezydentów lub premierów.
Jest to platforma dla liderów rządów i azjatyckich przedsiębiorców, aby dyskutować i dzielić się swoją wizją na przyszłość - zwłaszcza, że ​​stoimy u progu Przemysłu 4.0.
Jako gospodarz i współprzewodniczący WEF ASEAN, Wietnam uwzględnił wiele zagadnień, które jego zdaniem są kluczowe dla ASEAN, takich jak innowacyjne start-upy, infrastruktura i inteligentne miasta, zatrudnienie w przemyśle 4.0, rozwój zasobów ludzkich i zaawansowane rolnictwo. Utworzono 60 paneli dyskusyjnych w tych i innych tematach.
Już po raz trzeci Wietnam jest gospodarzem WEF, pokazujący silny rozwój partnerstwa między tym krajem i WEF, a także współpracę z międzynarodową społecznością biznesową.

Piotr Nguyen Thi Phuong Thao CEO VietjetPani Nguyen Thi Phuong Thao - CEO Vietjet z Piotrem Harasimowiczem - Kierownikiem ZBH Wietnam

Pomoże to krajowi uzyskać dostęp do nowatorskich pomysłów i zrozumieć tendencje rozwojowe w regionie i na świecie, zwłaszcza w branżach przemysłu 4.0, jak również służyć budowaniu i wdrażaniu planów rozwoju społeczno-gospodarczego i strategii biznesowych lokalnych firm.
Prowadzenie wydarzenia odzwierciedla również politykę Wietnamu i państwa dotyczącą aktywnej integracji ze światem i odpowiedzialnego przyczyniania się do wspólnych problemów związanych z rozwojem i integracją w regionie. Pomoże to również zintensyfikować współpracę między Wietnamem i WEF w przyszłości.
Premier Wietnamu Nguyễn Xuân Phúc powiedział, że jest to okazja dla Wietnamu do potwierdzenia swoich aspiracji do wyższej pozycji.
Ponad 300 dziennikarzy z kraju i zagranicy jest obecnych na wydarzeniu.

Wywiad z Piotrem dla Vietnam NewsWywiad z Kierownikiem ZBH dla mediów wietnamskich.

WEF, założona w 1971 roku, jest organizacją non-profit z siedzibą w Genewie, w Szwajcarii. Forum angażuje przywódców politycznych, biznesowych i innych w kształtowanie globalnych, regionalnych i programów rozwoju.
Stowarzyszenie Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN) zostało założone w 1967 roku. Zrzesza Brunei, Kambodżę, Indonezję, Laos, Malezję, Myanmar, Filipiny, Singapur, Tajlandię i Wietnam.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Brama wjazdowa przesuwna

Brama żaluzjowa charakteryzuje się oryginalną konstrukcją składającą się ze stalowych przęseł, kt...
Polska - ZIELONA GÓRA 2021-04-28 Dodał: Marciniak Ogrodzenia Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

CARPORT WIATA GARAŻOWA STYL HORYZONTAL

W naszej ofercie znajdują się bardzo eleganckie i przestronne wiaty garażowe, wykonane ze stali o...
Polska - ZIELONA GÓRA 2021-04-28 Dodał: Marciniak Ogrodzenia Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Ogrodzenia nowoczesne

Marciniak Ogrodzenia oferuje Państwu ogrodzenia palisadowe ze stali ocynkowanej ogniowo. Dzięki t...
Polska - ZIELONA GÓRA 2018-04-11 Dodał: Marciniak Ogrodzenia Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert