Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuLong Hau Industrial Park - Impreza podsumowująca rok 2018 z podziękowaniem dla klientów.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Hanh Ngan | 2019-01-15 11:22:48
zbh, piotr, harasimowicz, wietnam

Firma Long Hau Corporation zorganizowała imprezę podsumowującą rok 2018 w celu podziękowania swoim wiernym klientom za współpracę w ubiegłych latach.

W programie wzięli udział dyrektorzy i przedstawiciele firm działających na terenie parku przemysłowego Long Hau oraz inni partnerzy handlowi spółki Long Hau. Z tej okazji przedstawiono też nowo otwarty, trzeci park przemysłowy w prowincji Da Nang w centralnej części Wietnamu.

WhatsApp Image 2019-01-15 at 13.15.521Przedstawiciele Zarządu Parku Przemysłowego Long Hau na przyjęciu.

Pod hasłem "All for customer’s satisfaction", w nadchodzącym czasie Korporacja Long Hau będzie w coraz większym stopniu poprawiać jakość i usługi użytku publicznego w parku przemysłowym Long Hau, aby sprostać maksymalnym potrzebom przedsiębiorstw, dążąc do zrównoważonego rozwoju.

Wydarzenie jest jednym z działań Long Hau Corporation regularnie odbywających się pod koniec każdego roku, aby podziękować za współpracę, budować zaufanie i utrzymywać dobre relacje pomiędzy firmą a klientami przedsiębiorstwami strefy przemysłowej Long Hau.

 

Otwarcie Parku Przemysłowego Long Hau 3

WhatsApp Image 2019-01-15 at 13.15.52

Niedawno Long Hau otworzył trzeci park przemysłowy w prowincji Da Nang w centralnej części Wietnamu.

Da Nang jest pierwszym wysoko-technologicznym parkiem przemysłowym w Centralnym Wietnamie i trzecią wielofunkcyjną strefą high-tech w kraju. Ze strategicznym położeniem geograficznym, przylegającym do 6 parków przemysłowych w Danang i centralnych stref ekonomicznych, położonych przy wjeździe do korytarza gospodarczego Wschodnio-Zachodniego, Park wysoko-technologiczny ma stać się siłą napędową rozwoju nauki - technologii, gospodarki,a w szczególności społecznego regionu centralnego i środkowych wyżyn całego Wietnamu.

Firmy zostaną zwolnione z podatku od towarów importowanych w celu stworzenia środków trwałych w zaawansowanych technologicznie projektach parków, takich jak maszyny, komponenty, środki transportu, materiały budowlane ... które mają zastosowanie do całego projektu, zarówno w przypadku nowych, jak i rozszerzonych projektów inwestycyjnych. Ponadto firmy skorzystają również ze zwolnienia z cła przywozowego w ciągu 5 lat od rozpoczęcia produkcji w odniesieniu do krajowych materiałów, materiałów i komponentów, które nie zostały wyprodukowane lokalnie, a które zostały przywiezione w celu inwestycji w strefy zaawansowanych technologii.

Ponadto inwestorzy, eksperci i pracownicy będący Wietnamczykami mieszkającymi za granicą, a także cudzoziemcy pracujący bezpośrednio w strefach zaawansowanych technologii i członkowie ich rodzin są uznawani za osoby, którym przyznano wizy wielokrotnego wjazdu z odpowiednim terminem na wjazd.

Fabryczny model został zaprojektowany zgodnie z nowoczesnymi standardami, pełnym pakietem biurowym i sprzętowym o elastycznej powierzchni 500-3 300 m2. Long Hau zapewnia również pełen zakres usług wsparcia w trakcie funkcjonowania przedsiębiorstw w Da Nang, w oparciu o doświadczenie i możliwości, które Long Hau wdrożył w ciągu ostatnich 12 lat.