Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuIndochina Retail Technology & Innovation Summit 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Hanh Ngan | 2019-03-07 09:50:23
business, summit, wietnam

Tradycyjni sprzedawcy detaliczni szybko się rozwijają i wprowadzają innowacje, a wraz z falą e-Shop, Mobile-Shop, radykalnie zmienił się sposób, w jaki konsumenci dokonywali zakupów, a wraz z nią zmieniła się struktura handlu detalicznego, która musiała się tak zmienić, aby dostosować się do strategicznego i cyfrowego kanału Omni oraz koncepcji sprzedaży detalicznej.

 

3

Właściciele sklepów, zarządcy domów towarowych i sprzedawcy detaliczni, inwestują w infrastrukturę i technologie, które stwarzają ogromne możliwości  dostawcom usług, takimi jak RFID, digital signage, cyfrowe rozwiązania do handlu detalicznego, Big Data, dostawcy analityki klienta.  Nie jest po prostu najlepszym rozwiązaniem zdać się na modę technologiczną - sprzedawcy detaliczni muszą wiedzieć, czego chcą ich klienci, przed dostarczeniem towarów na rynek, a wraz z nim wszyscy będą musieli pomyśleć o nowych sposobach na skuteczny kontakt z klientami.

Na seminarium spotkało się ponad 200 kluczowych zainteresowanych podmiotów, decydentów i liderów technologii, Indochina Retail Technology & Innovation Summit jest pierwszym i najważniejszym wydarzeniem związanym z technologią detaliczną.

2edytuj opis zdjęcia

Koncentrując się na sześciu kluczowych tematach: ""Understanding customer expectation", "Going Truly Omni-Channel", "Digitising the physical store", "Re-engineering the supply chain", "Digitising operations", "Adopting New-retailing Concept" Seminarium skupia specjalistów ds. handlu detalicznego i oraz innowatorów wszystkich typów. To interaktywne wydarzenie zostało zaprojektowane, aby umożliwić skoncentrowanej grupie azjatyckich menedżerów detalicznych możliwość nawiązania i omówienia najlepszych praktyk w przyjaznym środowisku branżowym.