Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMIĘDZYNARODOWE TARGI ŻYWNOŚCI I HOTELARSTWA FOOD AND HOTEL VIETNAM 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Hanh Ngan | 2019-04-26 10:30:14
wietnam, zbh, piotr, harasimowicz

Food & Hotel Vietnam w Ho Chi Minh City to międzynarodowe targi żywności, napojów, hoteli, piekarni, restauracji, gastronomii i wyposażenia.

IMG-20190425-WA00041

Wystawcy prezentują innowacje, idee handlowe, trendy i technologie dla branży hotelarskiej w Wietnamie i regionie. Targi przyciągały wielu hotelarzy, sprzedawców detalicznych, inwestorów, konsultantów i kupujących, a obok targów odbyła się też konferencja informacyjna. W sumie targi trwały 3 dni, od 24 kwietnia do 26 kwietnia 2019 r. i zgromadziła około 12000 odwiedzających z 47 krajów do Ho Chi Minh City.
Targi są doskonałą okazją do dalszego prezentowania polskiej oferty sektora spożywczego. Targi gromadziły kupców z Azji, Ameryki, Australii dzięki czemu promocja rozszerza się na większy obszar, nie tylko Europy. Wśród polskich organizacji producentów i firm handlowych wykrystalizowała się grupa podmiotów rozwijających kontrakty handlowe z tamtym rynkiem, którą chcemy rozwijać, powiększać i wspierać. Są one zainteresowane dalszym rozwojem współpracy, w czym udział w targach na rynku wietnamskim jest bardzo pomocny.

Było tam stoisko zorganizowane przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, na którym wystawiało się sześciu polskich firm: P.P.H. Ewa-Bis Sp. z o.o.; Ekofarm, Mieszko, Antonius Caviar, Maspex, LEI food