Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMiędzynarodowa Wystawa Rybołówstwa Wietnamu VIETFISH 2019 “ASIA’S HOME OF SEAFOODS”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Hanh Ngan | 2019-08-30 11:14:10
ryby, wietnam, targi, zbh

Międzynarodowa Wystawa Rybacka Wietnamu 2019 (Vietfish 2019) po raz 21 zgromadziła ponad 340 wystawców z 15 krajów na całym świecie, takich jak Korea Południowa, Japonia, Niemcy, Singapur, Chiny, Tajwan itp. Niosąc komunikat “ASIA’S HOME OF SEAFOODS”, wystawa odbyła się oficjalnie w dniach 29–31 sierpnia 2019 r. w centrum wystawowo-kongresowym w Sajgonie (SECC), gwarantując świetną platformę dla wietnamskich specjalistów ds. rybołówstwa i zainteresowanych stron.

vietfish2019p3

Międzynarodowa wystawa rybołówstwa 2019 została organizowana w kontekście gwałtownego rozwoju wietnamskiego sektora rybołówstwa. Na rynku obserwuje się różnorodność produktów i usług, ciągłe aktualizacje najnowszych technologii oraz stałe i stabilne tempo wzrostu na przestrzeni lat. Jak poinformowała Dyrekcja Rybołówstwa, wartość eksportu rybołówstwa w 2018 r. wyniosła prawie 9 mld USD (co stanowi 22,5% całkowitego eksportu sektora rolnego). Wietnamskie produkty rybołówstwa zostały sprzedawane na ponad 170 rynkach za pośrednictwem ponad 600 przedsiębiorstw przetwórstwa i eksportu rybołówstwa, które stworzyły miejsca pracy dla około 5 milionów pracowników. To umieściło Wietnam w czołówce krajów eksportujących rybołówstwo na świecie. Tak imponujący rozwój i niestrudzone wysiłki są podstawą zrównoważonego rozwoju. Można powiedzieć, że organizacja międzynarodowych wystaw rybołówstwa w Wietnamie jest również ważną podstawą dla sektora rybołówstwa oraz przedsiębiorstw krajowych i międzynarodowych, aby połączyć i przyspieszyć rozwój rybołówstwa w Wietnamie.

vietfish2019p2

Nosząc przesłanie i misję „Asia’s Home of Seafood”, wystawa zapewni profesjonalny, równy i duży plac zabaw, który gromadzi wszystko, co najlepsze w sektorze rybołówstwa w Wietnamie i będzie miejscem, w którym importerzy mogą pozyskiwać różnorodne produkty najwyższej jakości, łączyć, wymieniać i dzielić się doświadczeniami z odnoszącymi sukcesy przedsiębiorcami w sektorze rybołówstwa. Z 374 stoiskami, 233 wystawcami, Vietfish stał się źródłem wartości dla przedsiębiorstw: nowymi partnerami, nowymi dostawcami, nowymi technologiami i wiedzą itp., a także źródłem zdrowych i wysokiej jakości produktów krajowych i międzynarodowych największych i najbardziej renomowanych przedsiębiorstw rybackich .

vietfish2019

Mówiąc o Międzynarodowej Wystawie Rybołówstwa 2019 - przewodniczący Wietnamskiego Stowarzyszenia Eksporterów i Producentów Owoców Morza (VASEP) powiedział: „Oprócz wzrostu zgodnie z oczekiwaniami, pozycjonowanie rybołówstwa w Wietnamie na rynku światowym przyniosło pozytywne postępy. Wietnamskie produkty rybołówstwa zyskały coraz większe uznanie konsumentów na całym świecie dzięki stabilnym dostawom oraz higienie i bezpieczeństwu żywności. Dlatego utrzymanie i promowanie VIETFISH, aby stać się targami łączącymi wietnamskie przedsiębiorstwa ze światem, jest głównym celem i wymaga dużego wysiłku organizatorów. Mamy nadzieję, że będziemy w stanie promować markę VIETFISH, aby wspominając o VIETFISH, wszyscy ludzie pomyśleli o jedynej międzynarodowej wystawie rybołówstwa w Wietnamie, która zapewnia zdrowe i wysokiej jakości produkty rybołówstwa z krajowych i międzynarodowych największych i najbardziej renomowanych przedsiębiorstw rybackich, przyczyniając się do rozwój i podniesienie wietnamskiego sektora rybołówstwa.

Po 20 latach działalności i rozwoju firma Vietfish przeszła na nową stronę „zrównoważonego rozwoju” i spodziewa się, że przyciągnie 17 000 odwiedzających. Wydarzenie będzie ważnym hitem dla rozwoju sektora rybołówstwa w Wietnamie.


 
Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Zapalniczki reklamowe

Palaczy wśród klientów każdej firmy nie brakuje, a zapalniczki reklamowe z wymiennymi wkładami i ...
Polska - ŻARY 2019-12-12 Dodał: Adam Burzyński Handel, Media i reklama Zobacz ofertę

Torby reklamowe

Jako że produkujemy piękne i solidne, a przede wszystkim trwałe torby reklamowe z nadrukiem, jest...
Polska - ŻARY 2019-11-18 Dodał: Adam Burzyński Media i reklama Zobacz ofertę

Torby bawełniane z nadrukiem

Nieodłączny element każdej rodziny XXI wieku są torby bawełniane z nadrukiem lub bez (nie ma to z...
Polska - ŻARY 2019-11-22 Dodał: Adam Burzyński Media i reklama Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert