Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuHCM City, Delta Mekongu dąży do koordynacji działań turystycznych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Hanh Ngan | 2019-09-04 07:27:30
turystyka, zbh, ho chi minh, wietnam, targi

Miasto Ho Chi Minh oraz 13 prowincji w Delcie Mekongu dązą do zacieśnienia współpracy i zróżnicowania międzyregionalnych pakietów wypoczynkowych w celu przyciągnięcia turystów.

1a

Podczas pierwszego spotkania HCM City i Mekong Delta Tourism Connection Forum w dniach 4-5 września 2019 r. lokalne organizacje turystyczne omawiały sposoby poprawy powiązań turystycznych i rozwiązania problemów, przed którymi stoi zarządzanie turystyką.

Biura podróży miałyby dostęp do nowo opracowanych modeli i produktów turystycznych w delcie Mekongu w celu opracowania atrakcyjnych tras i zaoferowania różnorodnych wrażeń dla odwiedzających. Delta Mekong od dawna przyciąga napływ turystów przez HCM City, międzynarodową bramę do regionu. Miasto ma również nadzieję na zwiększenie liczby turystów z delty.

Nguyễn Đông Hòa, zastępca dyrektora generalnego Saigontourist, odpowiedział mediom, że miejsca docelowe w delcie stają się coraz bardziej popularne wśród turystów zagranicznych i krajowych, ale potrzebne są wysiłki na rzecz zróżnicowania produktów i usług turystycznych, aby wykorzystać jego potencjały.

Według Pana Hoa, około 70 procent zagranicznych turystów odwiedzających Ho Chi Minh City wybiera się na wycieczkę do Delty Mekongu. Ale produkty turystyczne w różnych miejscowościach w tym regionie nie są zróżnicowane.

1c

Trần Đoàn Thế Duy, zastępca dyrektora generalnego Vietravel, powiedział, że większość lokalnych biur podróży oferuje wycieczki do delty Mekongu.

Turyści odwiedzają kilka punktów w Delcie Mekongu, ale brak regionalnej koordynacji w opracowywaniu nowych produktów turystycznych i słaba infrastruktura transportowa powodują, że pakiety turystyczne są nieciekawe, powiedział.

Cao Xuân Thu Vân, dyrektor Departamentu Kultury, Sportu i Turystyki w prowincji Bạc Liêu, powiedział, że forum będzie platformą dla miejscowości delta do nawiązywania kontaktów marketingowych i promocyjnych oraz opracowywania regionalnych pakietów wycieczek. Każda miejscowość musi rozwijać własną, unikalną turystykę produkty, powiedziała.

1b

Forum, które odbyło się w Saigon Exhibition Convention Center, obejmowało także konferencję na temat inwestycji w infrastrukturę kulturalną, sportową i turystyczną w HCM City i delcie, wystawę fotograficzną na temat miejsc turystycznych i produktów turystycznych oraz konferencję na temat współpracy turystycznej między dwoma miejscami. 

 

Źródła: http://vietnamnews.vn/life-style/524141/hcm-city-mekong-delta-seek-to-co-ordinate-tourism-activities.html#PQhVktOLeuM0ZVwQ.99


 
Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

NEONLED - Lighting Letters/signs

We are the manufacturer lighting letters, products from PMMA, PCV, PC. Currently, we operate on ...
Polska - Stanisławów Drugi 2020-11-05 Dodał: Łukasz Habierski Media i reklama, Organizacja targów i wydarzeń, Wyposażenie wnętrz, Oświetlenie, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych Zobacz ofertę

Czarter jachtów motorowych

Początki firmy Wypożyczalnia Mazury sięgają roku 2010, kiedy właściciel firmy zdecydował się na z...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-28 Dodał: Kamil Tyszko Turystyka, sport i rekreacja, Statki i łodzie Zobacz ofertę

Domki na wodzie

Domki na wodzie są produkowane w głównej mierze w Polsce. Profesjonalne stocznie są rozlokowane w...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-28 Dodał: Kamil Tyszko Turystyka, sport i rekreacja, Statki i łodzie Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert