Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonferencja prasowa Mekong Beauty Show & Vietbeauty 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Hanh Ngan | 2018-12-18 10:44:41
wietnam, zbh, piotr, harasimowicz

W dniu 18 grudnia 2018 r. w Deutsches Haus - Ho Chi Minh City, Wietnamie odbyła się konferencja prasowa Mekong Beauty & Vietbeauty 2019 zorganizowana przez Regus. W konferencji wzięło udział ponad 100 przedsiębiorców lokalnych marek, producentów, dystrybutorów, sprzedawców detalicznych oraz przedstawicieli prasy.

WhatsApp Image 2018-12-18 at 14.42.11Konferencja prasowa Mekong Beauty Show & Vietbeauty 2019

Pan Cp Saw, dyrektor i kierownik Beauty Portfolio Asean pochodzący z Informa UBM rozpoczął spotkanie przemówieniem o tematyce "Wzmocnij swoją markę dzięki Mekong Beauty Show & Vietbeauty". Ekscytujące zmiany i nowe aspekty tego mega wydarzenia w 2019 roku zostały też wspomniane w jego wypowiedziach.

Konferencja prasowa została w międzyczasie zintegrowana z hasłem "Strategie marketingowe dla kanałów dystrybucji przemysłu kosmetycznego". Eksperci z Nielsen, MEDiCARE, Centdegres i Haravan przybyli, aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat rozwoju sieci dystrybucyjnej omnichannel.

Jak rozwija się sektor e-commerce? Czy marki powinny przejść z trybu offline do trybu online? Jak przydzielić budżet marketingowy w erze omnichannel? Czy praca w trybie offline nadal odgrywa bardzo ważną rolę w inwestycji?

Targi Mekong Beauty Show w połączeniu z Vietbeauty staną się wyjątkowym wydarzeniem w 2019 roku. Targi odbędą się wspólnie na obszarze dwóch hal w Centrum Wystawowo-Konferencyjnym w Sajgonie i staną się największym wydarzeniem branży kosmetycznej w Wietnamie, w którym weźmie udział ponad 450 wystawców z ponad 25 krajów na świecie. Targi Mekong Beauty Show i Vietbeauty które odbędą się od 22 do 24 sierpnia 2019 staną się najkorzystniejszym wydarzeniem dla wszystkich marek, które pragną wejść na wietnamski rynek kosmetyczny.

Oczekiwana liczba osób odwiedzających Targi Mekong Beauty Show & Vietbeauty, osiągnie około 12 000 w 2019 roku, co jest dobrą okazją dla wszystkich firm i marek, które chcą wypromować swoje produkty na lokalnym rynku.

Profile nabywców rozszerzy się na większą skalę od dystrybutorów i sprzedawców detalicznych do szerszej gamy obejmującej właścicieli salonów, OEM oraz producentów kontraktowych i marek.

Kolejną atrakcją Targów Mekong Beauty i Vietbeauty 2019 będzie wprowadzenie koncepcji i sektora "Kosmoestetyki". Grupa międzynarodowych lekarzy, pochodzących z Europy, Malezji, Singapuru, dołączy do "Kongresu Kosmoestetycznego" i podzieli się fachową wiedzą na temat rynku wietnamskiego, nowych technologii, nowych produktów, innowacji i badaniach w zakresie przeciwdziałania starzeniu się, regeneracja skóry i innych gorących tematów poruszonych na rynku. Wystawcy z Korei, Wietnamu, Europy, Japonii i innych krajów przedstawią swoje produkty i najnowsze projekty.

W związku z rosnącym zainteresowaniem ze strony rynku Wietnamu oraz konsumentami produktów naturalnych i ekologicznych, sekcja Mekong Beauty Show i Vietbeauty w 2019 r. Podkreśli sekcję poświęconą organicznym i naturalnym produktom kosmetycznym. Każde stoisko będzie gustownie zaprojektowane i umeblowane, aby wyróżnić obszar i tożsamość "zielony, ekologiczny i czysty". Kolejna sekcja poświęcona szybko rosnącemu rynkowi suplementów żywnościowych znajdzie się w pobliżu naturalnego i ekologicznego pawilonu, ten "powiększony obszar" będzie reprezentował młode, modne i niszowe marki pochodzące zarówno z Wietnamu, jak iz rynków międzynarodowych.

 

Źródło: Informa UBM


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Adwokat rozwody Warszawa

Polecany adwokat w Warszawie do rozwodów. Profesjonalna pomoc prawna jeżeli myślisz o rozwodzie. ...
Polska - SZCZECIN 2022-01-22 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, Ryby Zobacz ofertę

Serwis samochodowy

Zajmiemy się każdym problemem Twojego samochodu – od serwisu kół przez mechanikę, aż po usługi bl...
Polska - SZCZECIN 2022-01-22 Dodał: Adam grabowski Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Google Ads – co to jest?

Umiejętne prowadzenie internetowej kampanii marketingowej to w dzisiejszych czasach klucz do sukc...
Polska - SZCZECIN 2022-01-22 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert