Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkania polskiej agencji pracy Foreign Personnel Service z wietnamskimi firmami rekrutacyjnymi

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Hanh Ngan | 2019-02-27 05:03:41
piotr, harasimowicz, zbh, wietnam, rekrutacja, praca, fabryka

W dniach od 18 do 22 lutego 2019 r. w Ho Chi Minh City odbyły się spotkania pomiędzy polską agencją pracy Foreign Personnel Service sp. z o.o., a wietnamskimi firmami specjalizującymi się w rekrutacji pracowników zagranicę.

IMGE4418

Przedstawicielami firmy Foreign Personnel Service byli Pan Paweł Kułaga i Pan Mikołaj Borovyi, a głównym tematem spotkań rekrutacja wietnamskich robotników do pracy w Polsce, na linii produkcyjnej w fabryce międzynarodowej korporacji.

W ostatnich latach większość zagranicznych pracowników w polskich zakładach produkcyjnych pochodziła z sąsiedniego kraju, Ukrainy, lecz w przyszłości ich liczba może obniżyć się drastyczne ze względu na tendencje migracyjne Ukraińców do Niemiec. W związku z tym, klient zlecił Foreign Personnel Service rekrutację 500 Wietnamczyków do pracy na ich linii montażowej. Ideą klienta jest zapewnienie jak najlepszych warunków pracy i życia, żeby pracownicy mogli dać z siebie jak najwięcej energii do pracy w fabryce, dlatego też oferowane im jest dobre wynagrodzenie, bezpłatne zakwaterowanie, transport, wyżywienie, bilety lotnicze i refundacja wszystkich innych kosztów związanych z wyrabianiem dokumentów wizowych do Polski.

IMGE4506

W Ho Chi Minh City przedstawiciele Foreign Personnel Service spotkali się na rozmowy z firmami: Alsimexco, Suleco, Lotus Ocean, Incomex Saigon oraz podpisali umowy z firmami takimi jak: Sovilaco (stowarzyszenie wietnamskich firm eksportujących zasoby ludzkie zagranicę), Tocontap, Pacific Ocean oraz Saigon Inserco.

Spotkania te dały także możliwość dalszej współpracy pod kątem innych zamówień, które firma Foreign Personnel Service posiada w swoim portfolio, z szansą na otwarcie nowej drogi eksportu zasobów ludzkich z Wietnamu do Polski.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Przewodnik KALIBRACJA CZUJNIKÓW TEMPERATURY

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi czujniki temperatu...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Przewodniki "AUTOKLAWY SPOŻYWCZE"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi autoklawy przemysł...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Doradztwo/consulting/edukacja, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Aparatura pomiarowa i zegarki, Biotechnologia Zobacz ofertę

Przewodniki "POMIESZCZENIA CZYSTE TYPU CLEANROOM"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami działającymi w branży Cleanroom – ...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Biotechnologia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert